Big Picture - zaangażowanie mieszkańców w promocję regionu

 
1 Start 2 Complete
Prowadzenie
Justyna Turek
Henryk Stawicki

18 maja 2016, godz 9.00-17.00
Centrum Informacji Kulturalnej w Sieradzu -Sala konferencyjna

Warsztat w duchu myślenia projektowego przeprowadzi uczestników przez proces odkrywczy: Czym jest zaangażowanie dla mieszkańców? Dlaczego się angażują i nie angażują? Oraz na rzeczywistym przykładzie pozwoli stworzyć i przetestować potencjalne rozwiązania dotyczące partycypacji społecznej. Uczestnicy zostaną dobrani tak, aby stworzyć multidyscyplinarną roboczą grupę złożoną z mieszkańców, przedstawicieli samorządów, projektantów, przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych grup. Korzystając z metodologii design thinking warsztat poprowadzi uczestników przez proces tworzenia rozwiązań wypracowując je w odpowiedzi na rzeczywiste potrzeby różnych grup odbiorców. Adresaci warsztatów otrzymają wykorzystane na warsztatach narzędzia, a także dalsze wskazówki, jak samodzielnie kontynuować proces na dalszych etapach.

A+
A-

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

partnerzy

Wpisz swoje imię i dowiedz się, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Festiwalu!
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu województwa łódzkiego

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO