Kiermasz Towary

21-22 maja 2016

Zawsze interesowały nas szczegóły. Są świadectwem jakości oraz wyjątkowości produktów, które nosimy, używamy i jemy. Naszą pasją jest ich poszukiwanie. Stworzyliśmy Towary, żeby zarazić nią innych. Towary to targi polskiej mody, polskiego designu, artykułów dziecięcych oraz slow foodu. Jednak przestrzeń Towarów to nie tylko sprzedaż unikatowych produktów, ale również warsztaty dla uczestników, pokazy wizażu, stylizacje oraz strefa dedykowana dla najmłodszych, gdzie mogą oni rozwijać swoje umiejętności artystyczne. Kto wie, może to oni kiedyś będą odpowiedzialni za polską modę i design? Pierwsze dwie edycje odbyły się w łódzkiej Wi-Mie, gromadząc utalentowanych kreatorów mody, twórców sztuki użytkowej i pasjonatów zdrowej żywności. Profesjonaliści i amatorzy prezentowali swoje unikatowe produkty, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Trzecia oraz czwarta edycja miały miejsce w łódzkim Art_Inkubatorze. Wysoka frekwencja, potencjał wystawców i wydarzenia towarzyszące z edycji na edycję tworzą coraz bardziej atrakcyjną atmosferę dla każdej grupy odbiorców. Potencjał Towarów doceniła m.in. łódzka redakcja Plastrów Kultury nominując targi do konkursu Inicjatywa Roku 2014. Dzięki głosom ludzi, którzy nam zaufali udało nam się zdobyć tytuł Inicjatywy Roku 2014.

A+
A-

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

partnerzy

Wpisz swoje imię i dowiedz się, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Festiwalu!
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu województwa łódzkiego

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO