Design Safari — projektowanie doświadczeń klientów w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego

Prowadzenie
Justyna Turek
Henryk Stawicki

23 maja 2016, godz. 9.00-17.00
Art_Inkubator Sala A120

Design Safari, stworzone w duchu projektowania „poza biurem” oraz tworzenia rozwiązań z punktu widzenia użytkownika. Uczestnicy pracując w tej metodzie przejdą ścieżkami klienta samorządu oraz usług analogicznych (bank, kawiarnia i inne) w celu zbadania rzeczywistych doświadczeń i punktów zapalnych użytkownika. Design Safari rozpocznie się wprowadzeniem oraz inspirującą sesją odkrywcza w świecie rzeczywistym oraz stworzą elementy potencjalnych rozwiązań testując je w środowisku warsztatowym. W efekcie uczestnicy, bazując na zebranych inspiracjach ze świata usług samorządowych i komercyjnych, w praktyce przejdą przez proces projektowania usług w oparciu o przykłady analogiczne i rzeczywiste potrzeby użytkownika.

A+
A-

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

partnerzy

Wpisz swoje imię i dowiedz się, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Festiwalu!
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu województwa łódzkiego

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO