Design spotyka biznes — jak projektować rzeczy, których Twoi klienci naprawdę potrzebują

Prowadzenie
Henryk Stawicki

22 maja 2016, godz. 9.00-17.00
Art_Inkubator Sala A218

Wszyscy mamy świetne pomysły na produkt, brand czy rozwój firmy. Jak je zrealizować? Jak łączyć myślenie kreatywne ze strategicznym patrzeniem w przyszłość? Jak upewnić się, czy ktoś potrzebuje naszych rozwiązań? Większość przedsiębiorstw ponosi porażkę dlatego, że tworzy produkty i usługi, które nie są dostosowane do rzeczywistych potrzeb użytkowników. Warsztat w przyśpieszony i praktyczny sposób skupi się na elementach najwcześniejszej, strategicznej fazy projektowania w biznesie. Uczestnicy rozłożą swoje rzeczywiste pomysły na części pierwsze, zrekonstruują i przekształcą w działanie. Zachęcamy uczestników do przyniesienia na warsztat swoich aktualnych pomysłów na nowe produkty czy rozwój - nawet tych bardzo świeżych i jeszcze nigdzie nie zapisanych.

A+
A-

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

partnerzy

Wpisz swoje imię i dowiedz się, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Festiwalu!
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu województwa łódzkiego

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO