Design thinking w Łódzkiem – podsumowanie 2016 r.

 

Beata Michalska-Dominiak   29-12-2016

 

Koniec roku to dla większości z nas czas planowania nowych wyzwań i wyznaczania celów. To również dobry moment, aby zatrzymać się na chwilę i podsumować to co wydarzyło się przez ostatnie 12 miesięcy. Postanowień noworocznych konsekwentnie nie tworzymy, i tak nie motywują do działania dłużej niż jakieś pierwsze dwa tygodnie nowego roku (więcej o tym jak osiągnąć sukces bez postanowień noworocznych na: www.dt.lodzkie.pl/5-sposobow-na-jak-osiagnac-sukces-nie-majac-postanowien-noworocznych). Dla odmiany, przyglądamy się temu co osiągnęliśmy w mijającym roku…

  1. Przeprowadziliśmy ponad 40 warsztatów z zakresu design thinking w biznesie, edukacji, administracji publicznej.
  2. Nasze szkolenia trwały w sumie ponad 360 godzin – intensywnych, wypełnionych wiedzą i wieloma przykładami zastosowań praktycznych.
  3. W organizowanych i prowadzonych przez nas szkoleniach i warsztatach wzięło udział ok. 1200 osób. To były wyjątkowe spotkania, ciekawe rozmowy, inspirujące doświadczenia, za które bardzo dziękujemy.
  4. Społeczność #projektowaniesukcesu na Facebooku wzbogaciła się o kolejnych fanów. Jest nas już blisko 3.000.
  5. Na #projektowaniesukcesu pojawiło się ponad 220 nowych postów.
  6. Całkowity zasięg naszych postów na Facebooku przekroczył 300 tysięcy odbiorców.
  7. W ciągu tego roku opublikowaliśmy 46 wpisów na blogu www.dt.lodzkie.pl.
  8. Stronę www.dt.lodzkie.pl odwiedziło około 11.000 nowych użytkowników.
  9. Sami również poświęciliśmy sporo czasu na pozyskiwanie wiedzy podczas blisko 20 konferencji, szkoleń i warsztatów – wiedzy, którą chętnie się z Wami dzielimy.

Rok 2016 był rokiem bardzo intensywnym. Wymagającym i bardzo ciekawym, zróżnicowanym, obfitującym w nowe pomysły, ale także oferującym możliwości ich realizacji. Z wielką dumą i satysfakcją spoglądamy na to podsumowanie. Wierzymy, że przyszłoroczne będzie jeszcze ciekawsze. Dziękujemy wszystkim, z którymi mieliśmy okazję się spotkać i dzielić swoją pasją do design thinking. I już teraz zapraszamy na wszystko to co wydarzy się w 2017 roku!

Jeśli macie jakieś pomysły czy sugestie dotyczące działań związanych z design thinking – piszcie, zależy nam na Waszych opiniach. Chcielibyśmy także, aby przedsięwzięcia, które podejmujemy odpowiadały Waszym oczekiwaniom.

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

A+
A-

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

partnerzy

Wpisz swoje imię i dowiedz się, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Festiwalu!Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu województwa łódzkiego

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO