Design thinking w projektowaniu efektywnej edukacji

Prowadzenie
Monika Malinowska-Olszowy
Dorota Kamińska
Dorota Bociąga

21 maja 2016, godz 9.00-17.00
Art_Inkubator Sala A218

Ile pamiętacie ze szkoły? Ile ze studiów? I czemu tak się dzieje, że pamiętamy niewiele? Jaki powinien być model nauczania, aby było efektywnie i ciekawie zarówno dla tych co słuchają, jak i dla tych, którzy dzielą się wiedzą? Czy to jest możliwe? Ile w tej miksturze musi być samozaparcia, ile chęci, ile umiejętności? A może niektóre instytucje mogą ten proces wspomagać? Jeśli czujesz, że zmiany w zakresie edukacji są potrzebne i chcesz mieć w nich swój udział, to śmiało dołącz do nas i weź udział w procesie ich tworzenia! Ten warsztat jest zarówno dla tych, którzy wciąż się uczą, dla tych, którzy swoją edukację już ukończyli, dla tych, którzy doświadczają edukacji poprzez swoje dzieci, jak i dla tych, którzy nauczają kolejne pokolenia.

A+
A-

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

partnerzy

Wpisz swoje imię i dowiedz się, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Festiwalu!
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu województwa łódzkiego

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO