Festiwal Myślenia Projektowego - Program

Przed Wami kolejna edycja Festiwalu Myślenia Projektowego, którego celem jest pokazanie kreatywnego potencjału regionu łódzkiego oraz stworzenie przestrzeni dla jego rozwoju.

Tegoroczna edycja wydarzenia, ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną w kraju, odbywać się będzie w formie webinariów.

Koniec z wymówkami ! Możesz dołączyć do nas, siedząc w stroju domowym na kanapie czy stojąc w korku. Należysz do grona kierowców, którzy często mają problem z zaparkowaniem auta i przez to spóźniają się na spotkanie ? Biorąc udział w naszych wirtualnych szkoleniach, nie musisz martwić się o miejsce parkingowe, bo w ogóle nie musisz wychodzić z domu. Wystarczy tylko dostęp do Internetu i odrobina chęci i wolnego czasu.
Zapraszamy wszystkich, którzy są ciekawi nowych rozwiązań stawiają na rozwój osobisty i chcą efektywnie spędzić czas narodowej kwarantanny. Program wydarzenia będzie zawierał tematy dla przedsiębiorców, studentów i mieszkańców województwa łódzkiego.

Mamy nadzieję, że spędzicie razem z nami w sieci swój wolny czas. Rezerwujcie majowe wieczory i bądźcie z nami, bo lada moment rozpoczniemy rejestrację na poszczególne webinary. Wszystkie wydarzenia w ramach Festiwalu są bezpłatne.

#FMP2020 Zapisy na ?
https://forms.gle/8TYxehTHKy48Qbda8

Regulamin webinariów

Do zobaczenia ! :)
#fmp2020

Harmonogram

11 maja 2020
⏰ 19:00 - Jak radzić sobie z izolacją podczas kwarantanny?

12 maja 2020
⏰ 19:00 - Czas dla siebie - umiejętność wypoczywania, techniki relaksacji.

13 maja 2020
⏰ 19:00 - Skuteczne metody promowania swojego biznesu on-line.

14 maja 2020
⏰ 19:00 - Jak skutecznie pracować zdalnie? Zarządzanie czasem w pracy zdalnej.

15 maja 2020
⏰ 19:00 - Bezpieczeństwo w sieci, bezpieczeństwo danych osobowych podczas kwarantanny.

18 maja 2020
⏰ 19:00 - Jak radzić sobie z komunikacją w kryzysowych sytuacjach ?

19 maja 2020
⏰ 19.00 - Jak przenieść urząd do domu? Zdalna praca urzędnika w służbie mieszkańcom.

20 maja 2020
⏰ 19.00 - Instrumenty finansowe pomagające w prowadzeniu biznesu.

21 maja 2020
⏰ 19.00 - Z jakich narzędzi i aplikacji korzystać by ułatwić sobie pracę zdalną ?

22 maja 2020
⏰ 19.00 - Problem przekształcenia tradycyjnej pracy biurowej na kontakt online. Jak wykorzystać kwarantannę do rozwinięcia działalności online. Wykorzystanie metody design thinking.

25 maja 2020
⏰ 19.00 - Design thinking w pracy zdalnej - szanse i możliwości.

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

A+
A-

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

partnerzy

Wpisz swoje imię i dowiedz się, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Festiwalu!Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu województwa łódzkiego

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO