Jasna strona miasta — zagospodarowanie przestrzeni miejskiej

Prowadzenie
Justyna Turek
Henryk Stawicki

19 maja 2016, godz 9.00-16.00
Art_Inkubator Sala A120

Warsztat z wykorzystaniem metodologii design thinking połączony ze spacerem poznawczym. Podczas warsztatów uczestnicy zebrani w multidyscyplinarnej grupie wykorzystają zebrane informacje i inspiracje w celu stworzenia potencjalnych rozwiązań dotyczących przestrzeni miejskiej w Łodzi. Warsztat skupi się na analizie dobrych przykładów, rozwiązań i mocnych stron aktualnego zagospodarowania pod kątem formy, funkcji i dopasowania do potrzeb mieszkańców (form, function, fit). W efekcie uczestnicy zdefiniują kluczowe czynniki sukcesu „dobrze zagospodarowanej przestrzeni miejskiej” oraz fundamenty projektowe pozwalające tworzyć rozwiązania odpowiadające na rzeczywiste potrzeby użytkowników.

A+
A-

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

partnerzy

Wpisz swoje imię i dowiedz się, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Festiwalu!
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu województwa łódzkiego

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO