Rozmowy o Startupach #5

 

Beata Michalska-Dominiak  05-10-2016

 

26 października odbędzie się piąta edycja konfenrecji pod marką Rozmowy o Startupach. Jest to największe wydarzenie w tym roku w Łodzi dedykowane dla osób prowadzących lub rozpoczynających swoje projekty startupowe. Głównym celem wydarzenie jest promowanie postaw przedsiębiorczości oraz integracja osób zainteresowanych tematyką biznesową oraz technologiczną.

W ramach tej edycji odbędą się prelekcje prowadzone przez Marka Kapturkiewicza (były wiceprezes Onetu, współzałożyciel funduszu inwestycyjnego Innovation Nest oraz Szkoły Przedsiębiorczości Innovation Nest), Lecha Kaniuka (założyciel Pizza Portal, Członek Zarządu iTaxi), Stefana Batorego (założyciel aplikacji iTaxi oraz Booksy), Przemysława Kuśmierka (założyciel Migam - zwycięski startup w konkursie Virgin Academy Richarda Bransona) oraz premiera nowego startupu - MatchMe - aplikacji eventowej pozwalającej na skuteczniejsze zawieranie nowych relacji biznesowych.

Organizatorem Rozmów o Startupach jest Inkubator Przedsiębiorczości Inforin, spotkanie objęte jest honorowym patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego oraz Prezydenta Miasta.

Będzie to pierwsze spotkanie tego typu w całości tłumaczone na żywo na język migowy, dzięki uprzejmości Przemysława Kuśmierka i jego zespołowi z Migam.

Wydarzenie jest bezpłatne, więcej informacji na stronie wydarzenia na facebooku:

https://www.facebook.com/events/1033627230089606/

Kontakt dla mediów:
Michał Izydorczyk
m.izydorczyk@inforin.pl
+48 609 279 088

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

A+
A-

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

partnerzy

Wpisz swoje imię i dowiedz się, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Festiwalu!Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu województwa łódzkiego

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO