Bluerank z 3 nagrodami European Search Awards 2018!!

 

 

 

European Search Awards to międzynarodowy konkurs, który wyróżnia i nagradza twórców najlepszych europejskich kampanii internetowych. Jury, składające się z ekspertów SEM, każdego roku wyłania zwycięzców kilku obszarów tematycznych: SEO, PPC, Digital Content Marketing, i przyznaje nagrody w niemal trzydziestu kategoriach. Na gali, która odbyła się 16 maja w Pradze, Bluerank został uhonorowany aż trzema nagrodami. Statuetki wyróżniły efekty pracy zespołu specjalistów Bluerank w następujących kategoriach:

Best Use of Social Media in a Search Campaign
Bluerank & Euroloan - Finnish up with digital and highly optimized media mix

Best Integrated Campaign
Bluerank & Euroloan -  Finnish up with digital and highly optimized media mix

Best PPC Campaign
Bluerank & Tchibo.pl - Want more create synergy!

Bluerank jest jedyną polską agencją o specjalizacji digital marketing, która do tej pory odebrała łącznie aż osiem statuetek European Search Awards. W 2017 roku były to trzy nagrody, w tym Best Large Integrated Search Agency, która oznacza, że Bluerank został uznany za jedną z najlepszych agencji w Europie. Pozostałe statuetki ESA przyznano Bluerank za efekty kampanii prowadzonych dla marki Rainbow: Best Use Of Search - Travel/Leisure oraz Innovation - Campaign. Szczególnie cieszy fakt, że takie sukcesy są dziełem firmy z Województwa Łódzkiego!

Więcej informacji znajdziecie tu: http://biuroprasowe.bluerank.pl/31568-esa-2018-potrojne-zwyciestwo-bluerank

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

A+
A-

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

partnerzy

Wpisz swoje imię i dowiedz się, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Festiwalu!Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu województwa łódzkiego

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO