Design Thinking BarCamp - zapraszamy

 

Beata Michalska-Dominiak   18-01-2017

 

Design Thinking BarCamp to świetna okazja, aby spotkać ciekawych ludzi i w niezobowiązującej atmosferze dowiedzieć się więcej o kreatywnych sposobach rozwiązywania problemów i projektowania innowacji.

Spotkanie ma na celu integrację środowisk kreatywnych w regionie łódzkim, nawiązanie wartościowych relacji, wymianę doświadczeń, wiedzy i inspiracji.

Do wzięcia udziału w Design Thinking BarCamp zapraszamy osoby prowadzące lub planujące prowadzenie biznesu, studentów, pracowników administracji, uczelni i innych zainteresownych tematem myślenia projektowego.

Podczas spotkania swoim doświadczeniem podzielą się z Wami:

1. Beata Michalska-Dominiak - od kilku lat związana z Promuje Łódzkie w roli głównego specjalisty ds. marketingu, brand managera odpowiedzialnego za promowanie idei design thinking oraz rozwój marki „Promuje Łódzkie”. Doświadczony moderator design thinking, trener, praktyk. Wierzy, że dzięki design thinking&doing można zaprojektować sukces
i skutecznie budować przewagę w każdej dziedzinie.

Od Beaty dowiecie się co to jest design thinking i dlaczego warto wykorzystać narzędzia tej metody w binzesie i innych obszarach, które wpływają na nasze życie.

2. Zofia Lach - z wykształcenia literaturoznwczyni od 2009 pracuje w mobilnej liście zakupów Listonic gdzie obecnie zajmuje stanowisko PR & Marketing managera. Odpowiada za kontakty z mediami, content marketing, ale również za komunikację z użytkownikami poprzez kanały supportowe i testowanie aplikacji mobilnych. W wolnych chwilach buja się na kole cyrkowym, jeździ na longboardzie i gra w planszówki.

Zosia opowie o tym dlaczego potrzeby i oczekiwania klientów są ważne i w jaki sposób ich uwazgędnianie przekłada się na sukces firmy.

3. Henryk Stawicki - jako jednocześnie strateg i projektant, oferuje unikalny punkt widzenia pozwalający tworzyć mierzalne, nowatorskie rozwiązania. Prowadząc agencję strategiczno-kreatywną Change Pilots pomaga organizacjom tworzyć strategie brandów, usług i produktów w oparciu o design. Szkoli i doradza w obszarze zarządzania i strategii designu oraz procesu projektowego skierowanego do biznesu i projektantów. Wykłada Design Management na School of Form w Poznaniu, jest członkiem rady programowej Gdynia Design Days. W zespole dostarcza multikulturową perspektywę dzięki wieloletniej praktyce m.in. w Nowym Jorku i Londynie w takich organizacjach jak IDEO czy Parsons School of Design.

Henryk poruszy temat odpowiedzialności i strategicznej roli projektowania w biznesie. W czasach ekonomii przesytu nie potrzebujemy projektować więcej i ładniej („do not design the product right, design the right product”). Dziś potrzebujemy mądrych i odpowiedzialnych rozwiązań strategicznych, które najlepiej dostarczą wartości w odpowiedzi na potrzeby współczesnego i stale zmiennego człowieka ery antropocenu. Dlatego dziś design (i design thinking) w organizacjach jest świadomym scenariuszem na przyszłość, a przedsiębiorczy projektanci (i kretywni przedsiębiorcy) nowymi liderami zmian odważnie tworzącymi poza ograniczeniami współczesnych rozwiązań.

W czasie spotkania znajdzie się równiez przestrzeń do zadawania pytań i dyskusji. zależy nam na Waszym zaangażowaniu!

Zapraszamy!

31 stycznia

Lokal, Sienkiewicza 61 a (wejście na dziedziniec od Pasażu Shillera), Łódź

Godz. 18-30

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Dołaczajcie do wydarzenia na FB!

https://www.facebook.com/events/607172582813552/

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

A+
A-

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

partnerzy

Wpisz swoje imię i dowiedz się, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Festiwalu!Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu województwa łódzkiego

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO