Łódź Service Jam – zapraszamy!

 

Beata Michalska-Dominiak   24-01-2017

 

Serdecznie zapraszamy na łódzką edycję światowego projektu Global Service Jam.

JAM?
Łódź Service Jam jest skierowany do osób, które chcą poznać metody i narzędzia design thinking, pomysłowych, otwartych, które chciałyby mieć wpływ na otaczającą nas rzeczywistość.
Jam to cały weekend kreatywnego działania i współpracy, by stworzyć innowacyjne projekty, które mogą rozwiązać problemy ludzi. To również możliwość poznania, ciekawych ludzi i nawiązania wartościowych relacji.
Podczas warsztatów, w interdyscyplinarnych zespołach przygotujemy opracujemy pomysły na zupełnie nowe produkty i usługi inspirowane tematem wspólnym dla wszystkich Jamów na całym świecie.

GDZIE?
Art_Inkubator, Łódź, ul. Tymienieckiego 3

KIEDY?
18-19 lutego 2017 r.
Sobota 9:00 - 17:00
Niedziela 9:00 - 17:00

Podczas trwania całego wydarzenia serwujemy dla Was kawę, herbatę, i drobne przekąski.

JAK?
Udział w Łódź Jam Service 2016 jest bezpłatny.
Aby wziąć udział w Jamie prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się pod poniższym linkiem. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o przemyślane zgłoszenia.

https://goo.gl/forms/emhtyFxD3rOIAMw12

Zgłoszenia przyjmujemy do 12 lutego 2017 r. Informację o zakwalifikowaniu się do wzięcia udziału w wydarzeniu otrzymasz od nas najpóźniej do dnia 14 lutego 2017 r.

Partnerem wydarzenia jest Łódź Design Festival.

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

A+
A-

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

partnerzy

Wpisz swoje imię i dowiedz się, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Festiwalu!Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu województwa łódzkiego

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO