Design thinking w biznesie – fundamenty i perspektywy

 

Beata Michalska-Dominiak   26-10-2016

 

Serdecznie zapraszamy na sesję nt. Design thinking w biznesie – fundamenty i perspektywy, która odbędzie się dnia 15 listopada 2016 w Andel’s Hotel Łódź.

Metodyka design thinking to narzędzie do tworzenia rozwiązań, które kochają klienci, dzięki temu że cały proces myślenia projektowego jest skierowany na użytkownika ostatecznego.

Design thinking pozwala na rozwiązywanie skomplikowanych ludzkich problemów z wykorzystaniem kreatywnych sposobów działania. To proces, który zaczyna się od ludzi – klientów, pracowników, kolegów, rodziny – i na nich kończy, poprzez dostarczenie im rozwiązań zaspokajających ich potrzeby. Polega na budowaniu głębokiej empatii i zrozumieniu osób, dla których projektujemy, generowaniu pomysłów, tworzeniu prostych prototypów i testowaniu ich w praktyce z realnymi użytkownikami.

Ta prosta metodyka w swojej konstrukcji jest potężnym narzędziem tworzenia najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych rozwiązań stosowana przez największe firmy na świecie; jest jednak na tyle intuicyjna i uniwersalna, że możliwa do wykorzystania także przez MŚP.

W gronie naszych ekspertów znajdą się:                

Elżbieta Żórawska-Gałuszka – PWC

Joanna Parlińska, SFY

Piotr Grocholiński – sektor bankowy

Zbigniew Nowicki - Bluerank

Radosław Ratajczak – SHOPA – Design Thinking Workspace

 

Podczas spotkania będziemy rozmawiać między innymi o tym:

  •          czy i jak design thinking może pomóc w budowaniu przewagi konkurencyjnej
  •          że design thinking to nie magia, ale zmiana sposobu myślenia wymagająca gruntownego przeprojektowania podejścia do prowadzenia biznesu
  •          że trzeba przestać gonić konkurencję, a zacząć podążać ścieżkami swoich klientów

Organizatorem wydarzenia jest Departament Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. Udział bezpłatny! Rejestracja na: http://www.forum.lodzkie.pl/zarejestruj-sie/

 

W razie pytań, prosimy o kontakt na dtblog@lodzkie.pl

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

A+
A-

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

partnerzy

Wpisz swoje imię i dowiedz się, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Festiwalu!Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu województwa łódzkiego

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO