Rusza pierwsza edycja Startup Sprint Łódź

 

Beata Michalska-Dominiak   15-06-2016

 

W dniach 17-19 czerwca br. w Parku Naukowo-Technologicznym Brukowa Business Center, w Łodzi, będzie organizowana pierwsza edycja Startup Sprint Łódź. Startup Sprint jest trzydniowym wydarzeniem, w trakcie którego uczestnicy rozwijają swoje idee biznesowe lub prosperujące firmy. Efekty ich pracy są prezentowane w niedzielne popłudnie przed jury i inwestorami. Uczestników wspiera grono mentorów.

Po Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Katowicach Startup Sprint zagości w Łodzi. Uczestnicy będą mieli okazję do współpracy w gronie piętnastu doświadczonych mentorów. W ich gronie znajdą się m.in.: Arkadiusz Piechocki z SpeedUp Venture Capital Group, Michał Olszewski z Starter Rocket, Karolina Liberka z Marketingu w Praktyce, Jasiek Kowalski z CoWalski - Aleja inspiracji, Zbigniew Klepacz z Klepacz Wąsik Wójcik Radcowie Prawni, Tomasz Kolinko z AppCod.es, Radosław Szczygieł z Radek Szczygieł Design, Filip Miłoszewski z Listonic, Marta Bellon z Business Insider Polska, Przemysław Pomykalski z Uniwersytetu Łódzkiego, Przemysław Turowski z Brukowa Business Center, Anna Szwiec z Sabre Poland, Magdalena Wysocka z Naspers Classifieds.

W piątkowy wieczór uczestnicy zgromadzą się, aby w czasie jednej minuty przedstawić swoje pomysły. Następnie podzielą się na zespoły, zaczną pracę nad projektami. W czasie całego wydarzenia wspierać ich będą specjaliści z różnych dziedzin. Uczestnicy Sprintu będą mieli okazję zasięgnąć wiedzy m.in. dotyczącej sprzedaży, finansowania projektu, nawiązywania relacji z mediami, marketingu, aspektów prawnych, nawiązywania relacji biznesowych.

Organizatorem Startup Sprint Łódź jest park naukowo-technologiczny Brukowa Business Center oraz działający w jego ramach Inkubator Elektrotechniki.

Wydarzenie jest dedykowane dla osób, które mają własny pomysł na biznes, dla tych którzy prowadzą już własną firmę i chcą ją z sukcesem rozwinąć. Dla wszystkich tych, którzy szukają osób do zespołu, chcą do niego dołączyć lub kreatywnie spędzić weekend.

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody, jedną z głównych jest weekendowy pobyt w Karpaczu dla całego zwycięskiego zespołu.

Startup Sprint Łódź to okazja do zdobycia praktycznej wiedzy od doświadczonych ekspertów, rozwinięcia pomysłu lub firmy, zdobycia finansowania, poznania nowych ludzi, a także kreatywnego spędzenia weekendu i zdobycia nagród.

Wydarzenie jest bezpłatne, liczba miejsc ograniczona. Więcej szczegółów znajduje się na stronie: lodz.startupsprint.org

 

Więcej na:

https://www.facebook.com/events/804987612970299/

 

Kontakt:

Ewelina Wołoszyn

+ 48 663 121 699

ewelina.woloszyn@gamil.com

 

Informacje o organizatorze:

Park Naukowo-Technologiczny Brukowa Business Center oraz działający w jego ramach Inkubator Elektrotechniki powstały w odpowiedzi na potrzebę uzupełnienia oferty rynkowej na dynamicznie rozwijającym się rynku elektrotechnicznym. Zmieniająca się rzeczywistość w obszarze zarządzania energią oraz automatyki w życiu codziennym, nowopowstające potrzeby rynkowe, wyzwania związane z energoefektywnością - wszystko to wymaga wielu nowatorskich rozwiązań w obszarach Smart Home i Smart City.

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

A+
A-

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

partnerzy

Wpisz swoje imię i dowiedz się, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Festiwalu!Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu województwa łódzkiego

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO