University and Industry

 

University and Industry: we speak different languages but tell the same thing

Stworzenie odpowiedniego ekosystemu dla rozwoju przemysłu innowacyjnego korzystającego z wiedzy i infrastruktury uczelni jest jednym z największych wyzwań stojących przed łódzkim środowiskiem naukowym i biznesowym.

Konferencja “University and Industry” ma na celu przedstawienie i propagowanie najlepszych praktyk umożliwiających stworzenie i rozwój przyjaznego środowiska dla innowacyjnego biznesu opartego o wyniki badań naukowych. Podczas konferencji poruszone zostaną problemy obecnego stanu łódzkiego ekosystemu innowacji oraz przedstawione zostaną podejścia stosowane w innych krajach.

Głównymi gośćmi wydarzenia będą: Kathleen Graham ze Stanów Zjednoczonych oraz Olle Bergman ze Szwecji. Kathleen Graham jest doświadczonym specjalistą do spraw transferu technologii w US Environmental Protection Agency. Olle Bergman specjalizuje się w komunikacji naukowej i technikach autoprezentacji, od lat pomagając naukowcom skutecznie przedstawiać wyniki ich pracy szerokiemu gronu odbiorców. Zgodnie z duchem innowacji i wymiany doświadczeń w trakcie wydarzenia przewidziano czas na networking i rozmowy pozwalające na lepsze poznanie się uczestników.

Wydarzenie organizowane jest przez Innovation Forum Polska oraz Wydział Mechaniczny Politechniki Łódzkiej. Wydarzenie objął swoim patronatem Jego Magnificencja PŁ prof. dr hab. inż. Sławomir Wiak, Marszałek Województwa Łódzkiego Pan Witold Stępień, Stowarzyszenie Top 500 Innovators, Innovation & Impact, Polish American Innovation Bridge, Johnson & Johnson Innovation, George James ltd.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny lecz wymaga rejestracji:

http://krakow.inno-forum.org/event/university-industry-speak-different-languages-tell-thing/

 

Zapraszamy: przedstawicieli nauki, doktorantów, przedstawicieli biznesu

Kiedy: Czwartek 8 czerwca 2017, 11:30 – 15:00

Gdzie: Centrum Technologii Informatycznych PŁ

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

A+
A-

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

partnerzy

Wpisz swoje imię i dowiedz się, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Festiwalu!Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu województwa łódzkiego

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO