Webinar "Twój pomysł na biznes odpowiedzialny społecznie"

 

Prowadzący webinarium zaprezentują najnowsze trendy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej odpowiedzialnej społecznie. Przedstawią narzędzie służące budowaniu i utrzymaniu wizerunku marki odpowiedzialnej, oraz opowiedzą o szansach jakie stoją przed osobami, które zdecydują się na rozpoczęcie takiej działalności. 

Tematy:

  • Najnowsze trendy konsumenckie 
  • Budowanie wizerunku marki
  • Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej 

HARMONOGRAM Piątek, 16 listopada godz. 18:00

  1. 18:00 to 18:30: Prezentacja
  2. 18:30 to 18:45: Pytania
Pan Michał Błaszczyk
Ekspert ds. funduszy unijnych. Od 2004 przekłada świat dotacji na język zrozumiały dla przedsiębiorców, pomaga pozyskać dotacje, realizować i rozliczyć projekt. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt zrealizowanych projektów krajowych i międzynarodowych, w różnych branżach od IT po przemysły kreatywne. Od kilku lat wspiera młodych łódzkich przedsiębiorców w otwieraniu własnych firm jako szkoleniowiec i doradca. Aktywnie promuje fundusze dla województwa łódzkiego m.in. prowadząc cykl praktycznych webinariów poświęconych tej tematyce. Od września 2016 rozwija nowy, bardzo osobisty i czerpiący z rodzinnych tradycji biznes pod marką Spiżarnia Rydzyńska. Opowie jak łączy pasje z biznesem, wykorzystując Design Thinking.
 
Pan Michał Piernikowski
 
Dyrektor Łódź Design Festival. Entuzjasta działań miejskich i projektowania. Inicjator i współorganizator wielu projektów związanych z przemysłami kreatywnymi, m.in.: Festiwalu Reklamy Ad Days, Konferencji Przemysły Kreatywne, Art_Inkubatora czy Fotofestiwalu. Współzałożyciel Łódź Art Center, członek zespołu realizującego w Łodzi działania popularyzujące szeroko rozumiany dizajn. 
Ekspert w projektach dotyczących budowaniu marki i wprowadzania na rynek nowych produktów.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

 

 

A+
A-

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

partnerzy

Wpisz swoje imię i dowiedz się, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Festiwalu!
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu województwa łódzkiego

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO