Warsztat Jeżeli zawsze będziesz robił to, co zawsze, zawsze otrzymasz to, co zawsze

Masz ochotę poznać metodę Design Thinking w praktyce? Zastanawiasz się jak wprowadzić ją w życie i czy rzeczywiście pobudza kreatywność? Zapraszamy Cię na trzygodzinne warsztaty z metodą ‘DT’ (Design Thinking), która potrafi pozytywnie namieszać w głowach! Krótko o metodzie i dłużej w praktyce – poznasz proces w pigułce, zaprojektujesz rozwiązanie wybranego przez Twój zespół problemu. Doświadczysz tego, ile przyjemności daje praca zespołowa (tym bardziej z nowo poznanymi ludźmi!). Zdziwisz się, jak wiele można zrobić w takim krótkim czasie. Uwolnij swoją kreatywność i działaj. Zapraszamy!

Kiedy: 17.11. 2018 godz. 10.00

Gdzie: Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego, ul. Narutowicza 34 w Łodzi

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

O prowadzących:

Oliwia Kałasa. Moderator warsztatów design thinking. Na co dzień project manager w firmie z branży nowych technologii (aplikacje mobilne i webowe dla dużych sieci handlowych oraz lokalnych przedsiębiorców). Umiejętnie łączy doświadczenie pracy z klientami z tworzeniem nowych produktów i usług. Uczestniczyła w procesach budowania wizerunku firm z branży odzieżowej, edukacyjnej i finansowej. Interesuje się graphic design’em oraz tworzeniem stron www (WordPress).

Agnieszka Galuś. Z zamiłowania moderator warsztatów Design Thinking, zawodowo menedżer relacji z klientem. Od 10 lat związana z jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Na co dzień energicznie i kreatywnie zaraża pracowników szeroko rozumianą jakością. Uczestniczy w projektowaniu usług, narzędzi oraz prowadzi szkolenia. W swojej pracy zwraca uwagę na pracę w atmosferze wzajemnego zrozumienia. Pasjonuje się turystyką górską oraz jogą. Mieszka w Łodzi.

A+
A-

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

partnerzy

Wpisz swoje imię i dowiedz się, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Festiwalu!
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu województwa łódzkiego

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO