Warsztat Sałatka z owocami morza. Zarządzanie projektami w podmiocie publicznym – lotnisku

Jak wykorzystać zarządzanie projektami w spółce publicznej do zmiany nawyków i wdrożenia innowacji? Z perspektywy praktyka poddane analizie zostaną cztery różne rodzaje projektów: organizacyjny – optymalizacja przedsiębiorstwa, usługowy – wdrożenie innowacyjnego systemu elektronicznych zakupów, budowlany – rozbudowa infrastrukturalna lotniska i strategiczny – pozyskanie nowych połączeń. Prowadzący warsztat spróbuje odpowiedzieć na pytanie czy elementy zarządzania projektami mogą zostać wykorzystane do pozyskania przewoźnika. W każdym z projektów, w których planowaniu i realizacji prowadzący uczestniczył i uczestniczy, wskaże kluczowe doświadczenia i wnioski w zakresie doboru narzędzi wdrożeniowych, planu komunikacji czy planu realizacji. Ta „podróż” po zarządzaniu projektami doprowadzi do rozwikłania zagadki sałatki z owocami morza, której przepis pozwala na optymalne wykorzystanie zasobów spółki publicznej do realizacji projektów.

Kiedy: 17.11. 2018 godz. 10.00

Gdzie: Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego, ul. Narutowicza 34 w Łodzi

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

O prowadzącym:

Artur Fraj

Pracę zawodową rozpoczął już w czasie studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Przez 7 lat pracował w jednej z łódzkich kancelarii adwokackich. Od 2012 związany z łódzkim lotniskiem – od specjalisty zamówień publicznych do prokurenta i dyrektora handlowego. Absolwent Szkoły Liderów prof. Zbigniewa A. Pełczyńskiego (wykładowcy Billa Clintona i Wiktora Orbana). Współpracownik Centrum Zamówień Publicznych i Partnerstwa Publiczno-Prywatnego Uniwersytetu Łódzkiego i wykładowca elektronizacji zamówień publicznych. W latach 2012 – 2017 członek Rady Programowej Telewizji Polskiej, Oddział w Łodzi. Od maja 2018 Zastępca Przewodniczącego Rady Łódzkiej Grupy Regionalnej IPMA Polska (Międzynarodowego Stowarzyszenia Project Managerów).

A+
A-

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

partnerzy

Wpisz swoje imię i dowiedz się, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Festiwalu!
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu województwa łódzkiego

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO