Pobierz aplikację mobilną FMP

 

 

Festiwal Myślenia Projektowego to blisko 30 wydarzeń w różnych miejscach i w różnym czasie. Można się pogubić. Jak na ekspertów myślenia projektowego przystało - i na to znaleźliśmy rozwiązanie! Wystarczy urządzenie mobilne oparte o system Android lub IOS oraz nasza aplikacja mobilna „Festiwal Myślenia Projektowego”.

 

Co znajdziesz w naszej aplikacji?

- Lista wydarzeń dla wybranego dnia, lista miejsc oraz szczegółowe informacje o wybranych eventach są użytecznymi narzędziami organizacyjnymi, które pozwolą ci zaplanować każdy dzień uczestnictwa w festiwalu.

- Integracja z mapami Google pomoże łatwo trafić w wybrane miejsce, a po dotarciu do niego możesz skorzystać z cyfrowej mapy budynku, co pozwoli bez problemu odnaleźć się w nieznanej przestrzeni.

- Powiadomienia o eventach sprawią, że nie zapomnisz o żadnym wydarzeniu, którego opis cię zainteresował.

- Stworzenie indywidualnego profilu użytkownika umożliwi dodawanie wydarzeń do ulubionych, a integracja z Facebookiem pozwoli na łatwe dzielenie się informacjami o festiwalu ze znajomymi.

- Wybrane miejsca festiwalu będą komunikować się z aplikacją (z wykorzystaniem beaconów) poprzez kontekstowe powiadomienia w pobliżu miejsc, gdzie będą odbywać się wydarzenia. Dzięki temu nie przegapisz żadnej informacji o spotkaniach, warsztatach czy wystawach Festiwalu Myślenia Projektowego.

Do zobaczenia na #FMP2016

 

Pobierz aplikację:

 

 

 

 

 

 

 

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

A+
A-

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

partnerzy

Wpisz swoje imię i dowiedz się, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Festiwalu!Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu województwa łódzkiego

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO