Tegoroczna edycja FMP – dopinana na ostatni guzik

Już naprawdę niebawem, bo w terminie 22-24 listopada rozpocznie się kolejna edycja Festiwalu Myślenia Projektowego.

W trakcie tych 3 dni, wypełnionych po brzegi wykładami, warsztatami, konferencjami, a dla tych, którzy nie mogą dotrzeć do nas fizycznie - wirtualnymi spotkaniami w postaci webinariów, po raz kolejny udowodnimy, że design to nie sztuczka, pozwalająca sprzedawać wymyślne przedmioty za duże pieniądze.

Metoda Design thinking to sposób na poprawianie otaczającego świata, poprzez aktywne i uważne słuchanie, a także świadomą obserwację. Dzięki nim jesteśmy w stanie przełożyć obserwację na zrozumienie, czyli wejście w tzw. buty klienta, a zrozumienie – jak pisał Tim Brown – na produkty i usługi, które czynią nasze życie lepszym oraz są dostosowane do naszych potrzeb i jednocześnie oczekiwań.

Pomyślicie być może, że Design thinking to czary mary, ale uspakajamy Was, że z pewnością nie nauczymy Was czarować.

Natomiast dajemy słowo, że przy użyciu DT nauczycie się skutecznie rozwiązywać problemy. Dostrzeżecie, że bez wyjątku każdy może kreatywny, mieć odwagę do podejmowania wyzwań, dzięki którym jest w stanie wykreować prawdziwą wartość dla siebie i innych. Program wydarzenia będzie zawierał wydarzenia zarówno dla studentów, mieszkańców, jak i przedsiębiorców.

Organizator Festiwalu Myślenia Projektowego - Województwo Łódzkie jest doskonałym przykładem na to, że Design thinking po prostu się sprawdza w praktyce, bo właśnie tę filozofię myślenia Łódzkie wdrożyło w życie i od kilku lat konsekwentnie wykorzystuje w swojej promocji.

Już teraz zarezerwuj sobie czas na przygotowane przez nas warsztaty, konferencje, czy webinary, podczas których możesz zdobyć wiedzę teoretyczną i praktyczną.


Program tegorocznej edycji Festiwalu Myślenia Projektowego pojawi się wkrótce, a zapisy ruszą w połowie listopada, ale już od dziś będziemy systematycznie informować o tym, co się podczas FMP wydarzy. Bądźcie na bieżąco zaglądając na naszą stronę oraz na Facebooka: http://bit.ly/Festiwal_Myslenia_Projektowego_Lodzkie_2017

Czekamy na Was! Do zobaczenia J

UWAGA! Wszystkie wydarzenia w ramach Festiwalu będą BEZPŁATNE. Wystarczy się zarejestrować. Liczba miejsc ograniczona.

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

A+
A-

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

partnerzy

Wpisz swoje imię i dowiedz się, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Festiwalu!Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu województwa łódzkiego

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO