O festiwalu

Chcielibyśmy mieć wpływ na otaczający nas świat i budować przyjazne środowisko do życia, pracy, spędzania wolnego czasu. Dlatego już niebawem udostępnimy przestrzeń do budowania lepszego otoczenia i zaprojektowania sukcesu w wymiarach wpływających na jakość naszego życia.

Wszystkich pomysłowych, ciekawych świata, którzy wierzą, że mogą być kreatorami rzeczywistości, chcących odkrywać nowe możliwości rozwoju zapraszamy na Festiwal Myślenia Projektowego – Łódzkie 2016 w dniach 18–25 maja.

Celem Festiwalu jest pokazanie kreatywnego potencjału regionu łódzkiego, stworzenie przestrzeni dla jego rozwoju oraz prezentacja najciekawszych, przykładów innowacyjnych projektów, które rozwiązują prawdziwe problemy, podwyższają jakość życia mieszkańców i inspirują do podejmowania kreatywnych wyzwań.

Tegoroczna edycja będzie wypełniona zagadnieniami dotyczącymi edukacji, przestrzeni publicznej oraz tworzenia nowych usług i produktów w sferze biznesu, administracji, nauczania i in.

Festiwal przyciąga ludzi i podmioty, które dbają o swój rozwój innowacyjny, badają diagnozują problemy swoich klientów, starają się je rozwiązywać oraz wyznaczają nowoczesne trendy.

Dzięki Festiwalowi, po raz kolejny udowodnimy, że wchodząc w buty naszego odbiorcy i szanując jego potrzeby, możemy znaleźć sposoby na ich zaspokojenie

„Misja design thinking polega na przekładaniu obserwacji na zrozumienie, a zrozumienia na produkty i usługi, które czynią nasze życie lepszym.” (Tim Brown). Festiwal Myślenia Projektowego pokaże, że każdy może być kreatywny, mieć odwagę do podejmowania wyzwań, dzięki którym wykreuje prawdziwą wartość dla siebie i innych.

Organizatorem Festiwalu Myślenia Projektowego jest Departament Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego

Program Festiwalu Myślenia Projektowego już niebawem, tymczasem bądźcie na bieżąco zaglądając na: https://www.facebook.com/events/949255858484933/

A+
A-

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

partnerzy

Wpisz swoje imię i dowiedz się, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Festiwalu!Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu województwa łódzkiego

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO