Festiwal Myślenia Projektowego 2018

Webinar - Improwizacja stosowana w budowaniu relacji biznesowych

 

 

 

Improwizacja stosowana w budowaniu relacji  - Każdy z nas przynajmniej raz w życiu był świadkiem złej próby sprzedaży, wystąpienia publicznego czy próba nawiązania kontaktów biznesowych. Druga osoba zamiast z nami rozmawiać, wysłuchać nas prowadzi monolog, często nie związany z tematem, ucieka w dygresje, gubi wątki, czyta z kartki.

Warsztat Jesteś legendą. Opowiedz ją.

 

Czy wiesz, że wszystkie historie fabularne świata – powieści, opowiadania, filmy, libretta – można sprowadzić do co najmniej jednej z ośmiu głównych historii, które są wspólne dla prawdopodobnie  wszystkich  kultur na całym świecie? Czy wiesz, jakie to historie? Czy wiesz, która z nich występuje najczęściej, najpowszechniej i jest najbardziej uniwersalna? Czy potrafił(a)byś opowiedzieć o ważnym wydarzeniu ze swojego życia w konwencji  którejś z tych historii?

Warsztat Najpopularniejsze narzędzia i modele reklamy internetowej – jak wykorzystać je w biznesie?

 

 

Czy reklama internetowa jest nieodłączną częścią wszystkich współczesnych firm? Jak wybrać odpowiednie kanały komunikacji, aby dotrzeć do grupy docelowej?

Warsztat Sałatka z owocami morza. Zarządzanie projektami w podmiocie publicznym – lotnisku

Jak wykorzystać zarządzanie projektami w spółce publicznej do zmiany nawyków i wdrożenia innowacji?

Warsztat Jeżeli zawsze będziesz robił to, co zawsze, zawsze otrzymasz to, co zawsze

 

 

Masz ochotę poznać metodę Design Thinking w praktyce? Zastanawiasz się jak wprowadzić ją w życie i czy rzeczywiście pobudza kreatywność?

A+
A-

Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter i bądź na bieżąco z nowościami z obszarów takich jak: design thinking, innowacje, kreatywność, zarządzanie projektami. Powiadomimy Cię o najświeższych wpisach.

partnerzy

Wpisz swoje imię i dowiedz się, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Festiwalu!Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu województwa łódzkiego

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO